HRA SPLNENÝCH TÚŽOB – STE PRIPRAVENÍ?

STE PRIPRAVENÍ NA SPLNENIE VÁŠHO SNA?

Vďaka tejto hre sa prepojíte so svojou túžbou a stanete sa ňou. 

Objavíte skryté emócie a bloky, ktoré vám bránia prežívať to, po čom vaše srdce túži. Jednoducho vás táto hra previbruje a nastaví na prijatie vášho sna do reality vášho života.

Vďaka vám táto hra uzrie svetlo sveta!

Hranie hry vás nevyhnutne privedie k naplneniu vášho sna, ale tiež k ďalším benefitom:

  • Rozvoj sebavedomia – pomôže vám prelomiť obmedzujúce presvedčenia, zvýši vaše sebavedomie tým, že vás naučí, ako meniť svoje vnútorné nastavenia a vibrácie.
  • Zlepšenie sebareflexie – vďaka hre sa budete musieť skutočne zamyslieť nad tým, čo chcete dosiahnuť a to samo o sebe podporí vašu sebareflexiu a hĺbkové samo-poznávacie schopnosti.
  • Rozvoj pozitívneho myslenia – naučí vás sústrediť sa na svoje sny a ciele namiesto negatívnych aspektov.
  • Zvýšenie motivácie – keď uvidíte prvé výsledky a zmeny, zvýši sa vaša motivácia pokračovať na ceste k naplneniu vášho sna.
  • Podpora osobného rastu a transformácie– hra vám umožní aktívne pracovať na svojej vibrácii denne a tým dosiahnuť svoje ciele.

Čo všetko vám prinesie táto hra?

Samozrejme, že prvým aj najväčším prínosom bude splnenie vášho sna 🙂 Splnenie vašej túžby a to zmenou vašich vibrácií. Hra bude obsahovať úlohy, ktoré reálne budú meniť vás samotných!

Budú v sebe zahŕňať prepájanie hemisfér a prvky používané v metóde PSYCH-Kaktivácieprácu s energioupremenu vášho myslenia, pohľady na váš cieľ z úplne iných uhľov než ste doteraz skúšali, veľa zábavy, pomoc od spoluhráčov, odhalenie prípadných blokov atď.

Všetky tieto úlohy sú zozbierané mnou samotnou z kníh, kurzov a seminárov, ktoré stáli tisíce eur. Tu v tejto hre ich máte za pár eur v ľahkosti a hravo podané a HLAVNE do toho môžete zapojiť celú rodinu a tým obdarovať ich aj seba naplnením vašich snov. 

Vďaka tejto hre sa prepojíte so svojou túžbou a stanete sa ňou. 

Objavíte skryté emócie a bloky, ktoré vám bránia prežívať to, po čom vaše srdce túži. Jednoducho vás táto hra previbruje a nastaví na prijatie vášho sna do reality vášho života.

Ku hre odporúčam aj elektronickú príručku SÁM SEBE TERAPEUT, ktorá ponúka paletu nástrojov a techník na spracovávanie všetkých blokov a emócií, ktoré môžu pri hre vyjsť na svetlo. 

Ale toto ešte stále nie je všetko 🙂

Celá hra bude podporená liečivými obrazmi, ktoré namaľovala IVANA PERLINA. Jej obrazy sú vibračne nabité a živé. Každé jej dielo pôsobí na dušu človeka, na jeho emocionálne telo a psychiku ako celok. Vyžarovanie týchto liečivých obrazov absolútne podporí celkový benefit, ktorý je pre vás v hre pripravený.

Jej obrazy budú na hracej doske, kartičkách s úlohami, krabici 🙂 Jednoducho všade 🙂 Už len pôsobenie týchto obrazov vo vás spustí posuny a procesy, ktoré vám pomôžu na ceste k splneniu vašich snov.

Viac o Ivanke a jej tvorbe nájdete TU


Volám sa Katarína Mikulíková a som autorkou rozprávkovej knihy pre deti s názvom VEDOMÉ ROZPRÁVKY PRE DETI AJ DOSPELÝCH

Aj túto knihu som vydala vďaka predpredaju a teraz môže šíriť DOBRO vo svete :-). Ľudia mi na ňu píšu nádherné recenzie a ja cítim veľkú vďaku za to, že kniha plní svoj účel. Viac o knihe nájdete TU

Hru SPLNENÝCH TÚŽOB som vymyslela pred krátkym časom a som z nej tak nadšená, že som sa hneď vrhla na jej vydanie.  Hra bude môj druhý projekt a veľmi sa teším z toho, aký potenciál v sebe nesie. Absolvovala som veľa kurzov a naučila sa pracovať so sebou a svojou energiou a toto všetko do hry SPLENÝCH TÚŽOB vkladám. 

Bude odpoveďou každému, kto chce na naplnení svojich snov pracovať, nechce platiť drahé kurzy, ktoré toto učia a zároveň chce do toho zapojiť svojich najbližších.

Tiež sa veľmi teším zo spolupráce s Ivankou Perlinou, pretože jej obrazy sú tak krásne a tak skutočné, že sa mi na to ťažko hľadajú slová…

Cítim veľkú vďaku za to, že práve tieto diela sa na HRE SPLNENÝCH TÚŽOB ponesú.

Ďakujem za každú podporu tejto hry.

Viac o mne nájdete TU

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.