O autorke

Odvahu dievča !!! Hovorím si pri písaní týchto viet…

Chcete vedieť čo robí bylinkárka, keď takmer dva mesiace prší a ona má prázdno v sušiarni, na povale, v stodole…len občas v kuchyni vrčí sušička… ??? Tak čítajte 🙂

Príbeh medzi dvoma lunami.

Keď pršalo mrholilo, niečo sa vo mne premenilo ……..a moje prastaré presvedčenie o tom, že ja neviem maľovať, že som nikdy nevedela maľovať sa v horúčkach rozpustilo a čosi božské ma po okraj naplnilo …..Odvaha a inšpirácia začali doslova konať namiesto mňa.

Sú tomu 4 roky a ja dodnes žasnem nad tým celým. Úplne ma to presahuje.

Nad každým namaľovaným obrazom ešte neveriacky krútim hlavou s otázkou ako je to možné?

Takto to začalo 🙂

Mno tak…. Pretože Nič nieje Nemožné. Vždy keď chytím do prstov štetec, moja duša ma povzbudzuje slovami, že odvážnemu šťastie praje. A ja sa tomu len odovzdám. Aj vy môžete. Áno! Jednoducho o tom treba prestať hovoriť, a urobiť to.

Posolstvá – z iných svetov cez obrazy, farby, geometria a pohyby štetcov zhmotňujú tieto správy do obrazov, v ktorých je ukrytý liečivý kód pre človeka a jeho dušu. Každá duša vie a nájde si ten svoj odkaz. číslo, ktoré tvorí hodnotu obrazu je taktiež kód – číselný. Posvätná numerológia vám napovie viac, keď sčítate všetky čísla. Ale nieje to povinné 😊 mať takýto pohľad na vec.

Skrátka, ide o výmenu €nergií.

Byť v blízkosti týchto obrazov je už samo o sebe liečivé.

Môžete sa presvedčiť osobne …

Dnes po dlhoročnej úspešnej praxi ako bylinkárka, fytoterapeutka a poradkyňa, vám ponúkam nielen liečbu bylinami a slovom, ale i liečivé stretnutia vo vode i na suchu, hlavne v tichu. I v takomto maľovanom tichu.

Ponúkam aj možnosť namaľovania vášho veľmi osobného obrazu.

Ďalší príbeh Ja a voda?


Ďalší príbeh Ja a voda?

Dar komunikovať s vodou a liečiť ňou nosím v sebe už od narodenia. Myslím že nosíme všetci. Avšak ja som si rozpomenula na to len nedávno v roku 2021. A tiež som o tom dlho nehovorila, ale urobila som to!

A tak sa dejem. Naše liečivé stretnutia na suchu i vo vode sú priam neopísateľné, prenádherné.

Navštívte moju stránku www.vodousi.sk a nechajte sa unášať vodou …. Vodousi je aj na FB 🙂 tu.

Taktiež môžete odoberať môj youtube kanál Ivana Perlina kde nájdete krásne videá z meditácií vo vode i galériu s videami Liečivých obrazov.

Ďakuje vám za každé stretnutie, nahliadnutie, za každý ,,páčik,, a odber, či zdieľanie 🙂

zdroj internet

3 thoughts on “O autorke

  1. Ivka veľmi pekne ďakujem za túto tvoju unikátnu terapiu. Bolo to také láskavé, nežné, upokojujúce, príjemné a miestami aj náročné a bolestivé (veru aj slzičky boli), ale cítim, že to tak malo byť. Veľmi pekne ďakujem za bezpečné sprevádzanie. 🙏❤️🥰💦💙

  2. Ivanka sa pri liečivej terapii vodou vodou stáva, názov jej stránky Vodou si je krásny a výstižný…..absolútna dôvera, odovzdanie do jej rúk, do náruče vody,nič nemusíš, všetko plynie,všetko je v toku ….a úplne nakoniec náruč mamy….ďakujem
    je to veľmi zaujímavá a liečivá skúsenosť

  3. Terapia vodou vo mne nejako ostala. Ako človek, ktorý vyskúšal už rôznu terapiu (lieky, psychoterapie), musím povedať, že táto skúsenosť bola prvá, pri ktorej som si povedala WAU🌀. Ivi, veľmi pekne Ti ďakujem, priam z teba vyžaroval pokoj a cítila som sa pri tebe bezpečne ❤️Toto by som priala zažiť každému.

Comments are closed.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.